Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


O nás
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho e-shopu :-)


Naša rodinná spoločnosť oslávila dňa 18.4.2017 už 10 rokov fungovania na trhu. Riadime sa heslom: "U nás nie je nič nemožné" ;) Lásku k látkam a vlastne všetkému, čo je s tým spojené, nám vštípil dedo. Spolu s babkou pracovali v tkáčovni. Túto záľubu preniesli na mamu, ktorá vyštudovala odevnú školu. A potom už to bolo len na skok k nám :) Spolu so sestrou sme vyrastali v krajčírskej dielni, takže bolo jasné, že svet látok je pre nás ako stvorený :) 

V roku 2017 sme prvýkrát spustili náš e-shop, doteraz ste si mohli náš sortiment prehliadnúť na našich fb stránkach https://www.facebook.com/latkyagalanteria Vzhľadom k tomu, že sme vo svete e-shopu nováčikmi, budeme postupne pridávať kategórie produktov.

Našou doménou je predaj metrového textilu. Avšak, na našej kamennej predajni, a teraz aj na eshope, nájdete tiež široký sortiment galantérie. Ak by Vám niečo chýbalo, stačí napísať :) 

Nakupovať u nás je zábava! Predajňa je pre Vás otvorená od pondelka do piatka v čase od 8:30 do 17:00 a v sobotu od 8:30 do 11:30. 


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu metrovytextil.eshop@gmail.com alebo telefonicky 622/88 96 (číslo priamo na predajňu).

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Alena Alena 14.02.2019 23:08